כיצד לבחור מתקין מקצועי ?

כאשר תתחילו לברר על מערכות אזעקה לבית, סביר להניח שיהיו כאלה שינסו למכור לכם את המערכות הכי מתוחכמת שיש.

אתם תופתעו לגלות כמה פיצ'רים יכולים להיות למערכת אזעקה אחת, את רובם סביר להניח שלא תצטרכו. לכן, חשוב מאד לפנות למתקין מקצועי של מערכות אזעקה.
מתקין מקצועי אמור לשאול אתכם כמה שאלות על אורח החיים של המשפחה, האם תהיו מעוניינים להפעיל מרחוק את המערכת, לצפות בבית דרך מצלמות ואילו גלאים אתם צריכים על מנת למגן את הבית בצורה הטובה ביותר. כמו כן, מתקין מקצועי בעת הסיור בבית, צריך להיות מסוגל לאתר את נקודות הכניסה העיקריות לביתכם ולפי הערכה ראשונית זו לתת הצעה למיגון הבית.

לפניכם מספק עצות למציאת מתקין מקצועי:
לאחר בדיקה ראשונית של הבית שלכם, פנו לשלושה מתקינים מקצועיים על מנת להשוות מחירים.כבר בשיחת הטלפון, תנו למתקין מידע על הבית לפי מספר שאלות שהוא אמור לשאול אתכם: גודל הבית, מספר החדרים, מספר הדלתות וכדומה, ועל סמך תשובות לשאלות אלו, המתקין אמור להיות מסוגל לתת הערכת מחיר.

בכל אופן, על מנת לתת הערכה מדויקת הכוללת עלויות התקנה והציוד, יהיה עליו גם לבקר בבית לפני ההתקנה.כאשר המתקין מגיע לביתכם, יכול להיות שישאל אתכם אם יש כספת בבית והיכן היא ממוקמת או אם יש פריטים אחרים שווי ערך בבית. למרות שלרוב אנשים מרגישים לא בנוח לענות על שאלות אלו, הן יעזרו למתקין למגן את הרכוש והבית בצורה הטובה ביותר.חשוב לשאול את המתקין האם אתם קונים או שוכרים את הציוד וכמה זמן אחריות יש לכם למוצרים.

בכבוד,
רוני , מעגלים.