מהם השימושים והתפקידים של מערכת טמ"ס ?

מצלמות אבטחה הן אמצעי יעיל כדי לדעת מה קורה בבית או בעסק כשאתם לא שם.תפקידם הוא לשמש כ" עיניים נוספות " ולהרחיב את שדה הראייה שלכם לאזורים בעסק שאינכם יכולים להיות בהם כל הזמן. כמו כן, הן מהוות גורם מרתיע שיצמצם מראש את הסיכוי שעובד או לקוח יעשו משהו שאינכם רוצים שיעשו.השימוש במצלמות אבטחה מקובל היום בחנויות, מפעלים, וגם בתים פרטיים - בעיקר כדי לשמור על ילדים או קשישים סיעודיים ולתעד את הטיפול בהם.

איכויות והקלטה :

איכות ההקלטה מושפעת גם מסוג המצלמה וגם מסוג הכרטיס אליו היא מתחברת. כרטיסים שונים תומכים במספר שונה של מצלמות ובקצבי דגימה שונים. ישנם היום גם דגמים שמצלמים בצבע באבחנה גבוהה (איכות HD). קצב הדגימה יכול לנוע בין תמונה לארבע שניות לבין 10 תמונות בשנייה - אלו הם הפריימיםכמובן שרזולוציה ודגימה גבוהות יותר דורשות תקשורת איכותית ומהירה יותר, נפח איחסון יותר גדול וכו'. לא תמיד האיכות מייקרת את העסקה הכוללת . כדי לצלם וידאו איכותי גם בחדרים חשוכים ישנן היום מצלמות אבטחה חדשניות עם תאורת אינפרא אדום, מצלמות שתומכות בערכי ISO גבוהים במיוחד, ומצלמות אבטחה עם תאורה צמודה שמופעלת אוטומטית בעת הצורך.

אם כך מה אתם צריכים בדיוק?

ההחלטה משתנה בהתאם לתצורת המבנה , בהתאם לצרכי הלקוח , המבנה , וכו'.
לכל מקרה ולכל מקום יתאימו פתרונות אחרים, וחשוב מאד להיוועץ באנשי מקצוע מנוסים שידעו להתאים ולהתקין את הפתרון המתאים לכם.

זכרו ! לא חסרים בענף אנשי מקצוע שימהרו לתת הצעה זולה משמעותית ולא מקצועית, כאשר ברוב הפעמים בסוף ההתקנה אין שום התאמה ללקוח ולצרכיו.